משרדנו גאה להיות מדורג בתחום דיני הנזיקין בין המשרדים המובילים בישראל בהתאם לדירוג היוקרתי של Dun and Bradstreet  לשנת 2022

מחלקת דיני הנזיקין במשרד מייצגת נפגעי גוף בתאונות שונות לרבות :
תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אישיות, רשלנות רפואיות, רשלנות מעסיק, מחלות ותחלואה הנובעת מתנאי עבודה.

לכל פגיעת גוף בין אם היא נובעת מתאונה ובין אם היא נובעת מתחלואה יכולים להיות גורמים שונים מהם הנפגע יכול להיפרע  ולהמשיך להתקיים בכבוד החל תביעת הגורם המעוול עובר דרך ביטוחים.

במסגרת בחינת תיק נזיקין אנו מביאים בחשבון את כל הביטוחים שקיימים לנפגע, בוחנים אפשרות לתביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי הן בשאלת ההכרה בתאונה  וגם במקרים בהם אין הכרה בתאונה כמשתייכת לענף מבוטח בביטוח הלאומי, בוחנים אפשרויות תביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי נוכח מצבו הרפואי של התובע בתביעות שר"מ, תביעות סיעוד, הבטחת הכנסה, אבטלה, תאונות אישיות.   
בתחום הביטוח  הלאומי - עורכי הדין פועלים למימוש זכויותיהם של נפגעי עבודה, נפגעי פעולות איבה, נכים בנכות כללית, לוקים במחלות מקצוע כתוצאה מחשיפה לחומרים מסוכנים, קצבאות שאירים, תביעה כנגד משרד הבריאות בתביעת ניידות וכל יתר הזכויות המעוגנות בביטוח הסוציאלי.

משרד הביטחון - עורכי הדין מייצגים חיילים בשירות הסדיר ובשירות הקבע כנגד משרד הביטחון, בתביעתם להכיר בנזקי הגוף שנגרמו להם עקב שירותם הצבאי וקביעת אחוזי הנכות המרביים.   

עורכי הדין מלווים את הלקוחות לוועדות הרפואיות השונות על מנת שימצו את כל טענותיהם וימקסמו את אחוזי הנכות המגיעים להם בעקבות הפציעה או התחלואה.

משרדנו נעזר במומחים רפואיים שיחוו דעתם המקצועית בהתאם לסוג הפגימה ואחוזי הנכות המגיעים ללקוח בתביעות השונות.     
  
 
 

נזיקין וביטוח לאומי |  עו"ד ליאור מרקוביץ' ושות'

לקביעת פגישה, השאירו פרטים
או חייגו: 08-6235588

08-6235588
 
רחוב ויצמן 10, באר שבע, מיקוד: 8418001    |     טלפון: 08-6235588    |     פקס: 08-6231155  |  הצהרת נגישות